Létesítmény üzemeltetési munkatárs

0001.01.01

Az egyetemes földgázszolgáltatást ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében immáron országosan nyújtó FŐGÁZ Zrt. Épületenergetika Osztálya létesítmény üzemeltetési munkatársat keres.

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Épületgépészeti és erőtelepi berendezések folyamatos üzemeltetése, karbantartása és javí-tása.
  • Fűtési, hűtési rendszerek karbantartása és javítása.
  • Szükség esetén közreműködés egyéb épületüzemeltetési munkáknál.
  • A munkavégzéshez szükséges kisgépek, szerszámok, műszerek és eszközök kezelése.
  • A külső vállalkozók munkavégzésének segítése.
  • Integrált környezetközpontú és minőségirányítási rendszer és energiairányítási rendszer szerinti működés megvalósítása.

ELVÁRÁSOK:

  • központi fűtés-, és gázhálózat-szerelői végzettség (szakmunkás bizonyítvány),
  • hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns munkatapasztalat,
  • gyors reagálás, nagy munkabírás.

ELŐNYT JELENT:

  • kisteljesítményű kazánfűtői (OKJ) végzettség,
  • épületgépész technikusi végzettség, ill. tapasztalat,
  • villanyszerelő végzettség, ill. tapasztalat,
  • épületfelügyeleti rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkakörnyezet.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát – a bérigény megjelölésével – a FŐGÁZ Zrt. Személyzetfejlesztési Osztályára.

Munkavégzés helye: Budapest

Cím: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.
E-mail cím: hr3@fogaz.hu