Belső ellenőr

0001.01.01

Az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó FŐGÁZ Zrt. ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében a Belső Ellenőrzési Osztályra belső ellenőrt keresünk.

Az új munkatárs kiemelet feladatai:

  • Az éves ellenőrzési tervben szereplő, illetve ad hoc vizsgálatok végrehajtása (jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata).
  • Észrevételek és javaslatok megfogalmazása.
  • A lefolytatott vizsgálatokról jelentések és riportok készítése, azok egyeztetése az auditáltakkal.
  • Javaslatok megvalósításának rendszeres nyomon követése / dokumentálása / riportolása.
  • Belső szabályzatok véleményezése.
  • Tanácsadás jellegű feladatok ellátása a társaság szervezetei felé.

    Elvásársok:
  • Jogi egyetemi diploma,
  • minimum 2 év belső ellenőrzési tapasztalat nemzetközi könyvvizsgáló cégnél vagy nemzetközi nagyvállalatnál,
  • magas szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség,
  • stressztűrő képesség,
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

    Előnyt jelent:
  • Szakközgazdász végzettség,
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • energiaszektorban szerzett tapasztalat.

    Amit munkáltatóként nyújtunk:
  • Stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos dinamikus csapat,
  • rugalmas munkaidő.

A jelentkezés módja:

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - a bérigény megjelölésével - a FŐGÁZ Zrt. Személyzetfejlesztési Osztályára.

Cím: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.
E-mail cím: hr3@fogaz.hu