Kockázatkezelési főmunkatárs

0001.01.01

Az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó FŐGÁZ Zrt. ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében kockázatkezelési főmunkatársat keres.

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • A lehetséges pénzügyi kockázatok feltérképezése.
  • A beazonosított pénzügyi kockázatok mérése, kockázatcsökkentő tervek, javaslatok kidolgo-zása.
  • Commodity és deviza pozíciók beazonosítása, mérése.
  • Kockázatelemzések, szimulációk készítése.
  • Market risk modellek fejlesztése, kockázatkezelési rendszerek üzemeltetése.
  • Limitrendszer folyamatos monitoringja, szükség esetén a megfelelő intézkedések megtétele.
  • Piaci tevékenység fejlesztésére irányuló, valamint rendszerfejlesztési projektekben való rész-vétel.
  • Rendszeres jelentési kötelezettségek végrehajtása, valamint felsővezetői döntések előkészí-tése, támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • kiemelkedő elemzőkészség, strukturált gondolkodás,
  • magabiztos fellépés és érvelési képesség,
  • magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel).

ELŐNYT JELENT:

  • Bankszektorban szerzett tapasztalat,
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • VBA programozási ismeretek.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • kötetlen munkaidő.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát – a bérigény megjelölésével – a FŐGÁZ Zrt. Személyzetfejlesztési Osztályára.

Cím: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.
E-mail cím: hr8@fogaz.hu